Yukarı
Çık

KURUMSAL » Kuruluşumuzdan bu yana 20 yılı aşkın tecrübemiz ile 150’den fazla firmayla şeffaf ve güvene dayalı ilişkiler kurduk ve bu sayı her geçen gün daha da artıyor.

BSM Servo Teknik

Servo & Spindle Motor Tamiri

HAKKIMIZDA

Kuruluşumuzdan bu yana 20 yılı aşkın tecrübemiz ile 150’den fazla firmayla şeffaf ve güvene dayalı ilişkiler kurduk ve bu sayı her geçen gün daha da artıyor. Çünkü onarım ve ar-ge yatırımlarımız ve çeşitli inovasyonlarımız ile müşterilerimizin hedeflerini ön planda tutuyor ve onların memnuniyeti için çabalıyoruz. İlkelerimizden ödün vermemeyi, bizi biz yapan bir değer olduğuna inanıyoruz. Bu değeri yeni çalışanlarımıza da aktarmaya ve ilkelerimiz olan : iş ahlakı, temizlik, dürüstlük, ekip sinerjisi, güler yüzlülük ve samimiyet gibi davranışlarımızda takım olarak aynı çizgide kalmaya çalışıyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana 20 yılı aşkın tecrübemiz ile 150’den fazla firmayla şeffaf ve güvene dayalı ilişkiler kurduk ve bu sayı her geçen gün daha da artıyor.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin tüm beklentilerini olabilecek en iyi ve en kısa sürede karşılayarak işletmelerindeki duruşları minimuma indirmek. Bu süreçte ilkelerimizden de ödün vermemek ve ar-ge yatırımlarımızla çok daha pratik ve kaliteli hizmetler sunabilmek.

MİSYONUMUZ

Ülkemizdeki teknik işletmecilik ve teknik hizmetler konusundaki eksiklikleri giderebilmek gayesiyle bu yola çıktık. Bu alanlarda profesyonel hizmetler sunarak pek çok seçkin firmanın ve sayısız orta/küçük ölçekli kobilerin de güvenilir çözüm ortağı olduk.

ÇALIŞMA ALANIMIZ

Kuruluşumuzdan bu yana 20 yılı aşkın tecrübemiz ile 150’den fazla firmayla şeffaf ve güvene dayalı ilişkiler kurduk ve bu sayı her geçen gün daha da artıyor. Çünkü onarım ve ar-ge yatırımlarımız ve çeşitli inovasyonlarımız ile müşterilerimizin hedeflerini ön planda tutuyor ve onların memnuniyeti için çabalıyoruz.

Yaylacık Mah. 50.(470) Sok.
No:71/2 Nilüfer / BURSA

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 BSM Servo Teknik
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com